ADAS BAGAZAS

Attēloti 7 produkti

Izpārdošana!
299,00 
Izpārdošana!
345,00 
Izpārdošana!
345,00 
Izpārdošana!
345,00 

Ādas ratiņi: ceļojumu laikā ļaujiet sevi pavadīt ar unikālu ar rokām darinātu aksesuāru

Mūsu ādas ratiņi ir ideāls luksusa aksesuārs ceļojumu, elegances un komforta cienītājiem. Izturīgie un labi sakārtotie šie īstas ādas aksesuāri apvieno čemodāna ērtības, ko var pārvadāt uz riteņiem, ar īpaši izturīga materiāla, piemēram, ādas, kvalitāti. Mūsu ādas ratiņi ir pieejami gan rokas bagāžā, gan lielākos izmēros, un tie ir lieliski piemēroti jebkuram gadījumam, sākot no īsas nedēļas nogales līdz ilgstošam ceļojumam. Dažādiem ādas koferu modeļiem var būt dažādas formas un to izgatavošanas laikā, kas pilnībā notiek ar rokām, tos izrotāt ar oriģinālām detaļām. Turklāt gadiem ilgi esam specializējušies arī ādas mugursomās gan vīriešiem, gan sievietēm, nepalaidiet garām jaunumus un nepadodieties itāļu izcilībai!

Komforts un klase jūsu ceļojumiem, pateicoties šiem fantastiskajiem ādas koferiem

Praktiski un funkcionāli visiem braucieniem, mūsu ratiņi ir izgatavoti no ādas un tiek piedāvāti dažādos izmēros un dažādos modeļos. Tie ir aprīkoti ar rokturiem un plecu siksnu un noņemamu teleskopisku rokturi. Aizvērts ar rāvējslēdzēju, ratiņu iekšpuse sastāv no viena nodalījuma ar sānu kabatu. Praktiskas kabatas, vienmēr ar rāvējslēdzēju, ir uzliktas gan somas priekšpusē, gan aizmugurē. Mūsu ādas koferiem ir elegants dizains, kas ir padarīts vēl izsmalcinātāks, izmantojot augstākās kvalitātes ādu, kas apdarināta ar roku šuvēm. Ja esat vīrietis vai sieviete, kuram patīk ceļot, jūsu bagāža nevar būt bez ādas skaistuma. , skatiet sev piemērotāko modeli mūsu vietnē.

Ceļojiet ar Fantini Pelletteria, izvēlieties savus ādas ratiņus!

Ja esat ceļojumu un piedzīvojumu cienītājs, kurš vēlas ceļot ērti un eleganti, mūsu ādas ratiņi ir domāti jums! Izmantojot šos priekšmetus, jūs varat izvēlēties sev tīkamāko maršrutu, jo mūsu ādas un unisex koferi ir piemēroti jebkurai vietai, jo tiem ir ērti riteņi, lai tos varētu viegli transportēt jebkur. Nekad nepalaidiet garām iespēju ceļot stilīgi, izvēlieties savai gaumei un personībai atbilstošāko ādas ratiņu modeli, izklaidējieties ar krāsām un formām. Tie ir ietilpīgi un izturīgi priekšmeti ar vairākām kabatām, lai ievietotu visus jūsu piedzīvojumam nepieciešamos priekšmetus. Turklāt, ja vēlaties papildināt savu ādas koferu komplektu, mūsu vietnē nepalaidiet garām ādu. somas , noderīgi, ja vēlaties ceļot ērti un viegli.