ADAS CELOJUMU SOMAS

Attēloti 18 produkti

Izpārdošana!
245,00 
Izpārdošana!
245,00 
Izpārdošana!
245,00 
Izpārdošana!
189,00 
Izpārdošana!
189,00 

Ādas ceļojumu soma, kas pavadīs jūs visā pasaulē visu mūžu

Ceļojuma laikā esiet kopā ar īstas ādas somu. Visas mūsu veikalā pieejamās ar rokām darinātās ādas ceļojumu somas ir rūpīgas meistarības rezultāts: visi amatnieki patiesībā ir specializējušies tikai ādas apstrādē un montāžā, tādējādi mūsu klientiem vienmēr izdodas saņemt savu < spēcīgo>ādas somu< /strong> izturīgs un ilgmūžīgs. Fantini Pelletteria piedāvā labāko gariem un īsiem ceļojumiem, ērtus un praktiskus risinājumus, kas kalpos visu mūžu. Somas, kas izgatavotas no īstas itāļu ādas, rada unikālu saikni ar tiem, kas tās izmanto, radot īstas attiecības. Ļaujiet sevi aizraut kvalitatīvu ar rokām darināto izstrādājumu unikalitātei, izdariet pareizo izvēli nākamajiem gadiem, ceļojuma somu, kas būs līdzi tik ilgi, cik nepieciešams. Jau gadiem ilgi mūsu veikals piedāvā arī dažādas ādas mugursomas. Apskatiet vietni, lai jūs Nezaudējiet neko jaunu un izvēlieties modeli un krāsu, kas vislabāk atbilst jūsu stilam!

Ceļojumu somu, ratiņu un ar rokām darinātu ādas koferu kolekcijas

Mūsu ādas izstrādājumos atradīsiet plašu un daudzveidīgu īstas ādas ceļojumu somu kolekciju: sākot no klasiskajām mazāku izmēru ceļojumu somām, piemēram, klasiskās boulinga somas no īstas ādas, kas ideāli piemērota gan kā sporta soma, gan īsiem braucieniem rokas bagāžai, ko meklē tie, kuri vēlas, lai kur dotos līdzi ņemama soma, viegla un praktiska, ko ērti nēsāt ar regulējamo plecu siksnu (piederums, kas atrodas visos mūsu koferos un somās) vai ar roku. . Visbeidzot, nedaudz lielāku izmēru, bet vienmēr saglabājot savu nevainojamo kvalitāti, komfortu un vieglumu, mums ir ceļojumu somas, kas ieteicamas garākiem braucieniem: somas ar riteņiem, ar sānu kabatām, ar priekšējām un aizmugurējām kabatām un ceļojumu somas ar dubulto dibenu ( tā sauktais apavu plaukts). Atklājiet visus mūsu ādas ceļojumu somu modeļus, izmērus, formas, krāsas, ietilpību, funkcionalitāti un īpatnības, kas ir ideāli piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm, un izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotāko. Mūsu vietnē jūs atradīsiet arī fantastiskus un praktiskus ar rokām darinātus ādas makus.

Ceļojiet ar savu ādas somu no Fantini Pelletteria

Pateicoties to izturībai un lielajai ietilpībai, mūsu ceļojumu kolekcijas priekšmeti pavadīs jūs katrā piedzīvojumā! Mūsu ādas somas ir ērtas, ietilpīgas un daudzpusīgas, piemērotas jebkuram gadījumam un apģērbam. Ja jums patīk ceļot stilīgi, jūs vairs nevarēsiet iztikt bez mūsu īstās Toskānas ādas somām. Mūsu ceļojumu soma ir pieejama dažādās krāsās, pirmkārt, brūnā, izsmalcinātākā un modernākā, lai vienmēr justos ērti jebkurā situācijā. Ir pieejamas arī ādas ceļojumu somas melnā, zilā vai daudzkrāsainā dizainā. Mūsu ādas somas vīriešiem un sievietēm var nēsāt rokās vai pār plecu, taču dažām ir arī ērti ritenīši pārvietošanai. Turklāt, lai organizētu labākos visus produktus jūsu ķermeņa kopšanai, izvēlieties sev piemērotāko modeli mūsu vietnē!