ADAS JOSTAS SOMAS

Attēloti 17 produkti


Izvēlieties stilu un komfortu, valkājiet mūsu ādas jostas somas, lai pilnībā mainītu personību

Izvēloties mūsu ādas maisiņus, jūs izvēlaties ne tikai praktiskumu, bet arī stilu. Visas pirmās nepieciešamības lietas, kuras vienmēr vēlaties nēsāt līdzi visās dienās, tagad ir pieejamas, neatsakoties no pārvietošanās brīvības. Sieviešu ādas somiņa ir veidota tā, lai tā nebūtu apjomīga un tajā pašā laikā būtu pēc iespējas ietilpīgāka un daudzpusīgāka; savukārt vīriešu ādas maciņš vienmēr ir bijis ļoti noderīgs aksesuārs, jo ar bikšu kabatām nepietiek visām mūsdienu pasaules vajadzībām. Jau gadiem ilgi mūsu ādas izstrādājumi ir piedāvājuši arī plašu ārstu somu izvēli, kas izgatavota no rokām darinātas ādas. var kombinēt ar sev vēlamo stilu.

Ādas soma: moderns un absolūti praktisks aksesuārs

Āda ir izturīgs, bet tajā pašā laikā elastīgs materiāls, un tāpēc tā ir vislabākā Fantini Pelletteria jostas somu ražošanai, kas piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. Mūsuar rokām darinātajām ādas maciņām ir oriģināls dizains un modeļi ir piemēroti jebkurai gaumei, turklāt tiem ir raksturīgas vairākas ārējās kabatas gan priekšpusē, gan aizmugurē ar metāliskiem rāvējslēdzējiem. satur dažādus priekšmetus, jo, lai gan tie nav apjomīgi piederumi, tiem ir liela ietilpība. Siksnas ir regulējamas un ērtas, tāpēc jostas maciņu varat paņemt līdzi jebkur. Mūsu kolekcija piedāvā dažādas krāsas, sākot no klasiskākajām un elegantākajām, piemēram, melnā, brūnā un zilā, līdz dzīvīgākiem toņiem, piemēram, sarkanajam un dzeltenajam. Izvēlieties modeli un krāsu, kas vislabāk atbilst jūsu izskatam! Turklāt, ja esat vīrietis, mūsu vietnē ir pieejami arī dažādi ādas mugursomu modeļi vīriešiem< /a> pilnībā roku darbs. Nepalaidiet garām nevienu jaunumu!

Vīrieši un sievietes: jūsu drēbju skapī nekad nevar iztrūkt ādas soma

Mūsdienu trakajā ritmā ādas maciņš var būt ideāls aksesuārs, patiesībā tas ir praktisks aksesuārs, kas piemērots ikdienai, atkarībā no modeļa jums var būt ikdienišķa vai elegantāka ādas maciņa , dažāda izmēra un ar vairāk vai mazāk kabatām. Tas pielāgojas jebkura veida izskatam, ne tikai sportiskam, piemēram, sporta tērpam un sporta apaviem, bet arī izsmalcinātākam un elegantākam apģērbam. Šie aksesuāri ir lieliski piemēroti ņemšanai līdzi jebkur, uz biroju, iepirkšanās vai sporta nodarbībām brīvā dabā. Jostas maciņa jostasvietas stiprinājums nodrošina lielu komfortu, taču to var nēsāt arī pār plecu, jebkurā gadījumā rokas un kabatas būs brīvas. Turklāt, ja esat sieviete, varat izvēlēties kombinēt ādas maku ar savu maciņu mīļākais!