ADAS TUALETES PIEDERUMU SOMAS

Attēloti 4 produkti


Ādas skaistumkopšanas maciņš vīriešiem un sievietēm, izvēlies Fantini Pelletteria!

Ja meklē kvalificētu amatnieku darinātus ceļojumu skaistumkopšanas futrāļus, esi īstajā vietā! Ādas, vērtīga un luksusa materiāla, apstrāde tiek veikta pilnībā ar rokām, mūsu veikals pievērš uzmanību produkta kvalitātei ikvienā tās izgatavošanas solī, lai klientam tiktu piedāvāta izsmalcināta, skaista un precīza prece. Mūsu ceļojumuādas skaistumkopšanas futrāļi ir ideāli piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm, ērti, ietilpīgi un izsmalcināti. Turklāt mūsu vietnē varat atrast arī dažas fantastiskas ādas somas, regulējamas un piemērotas. lai jūs visur aizvestu!

Ar rokām darināts ādas skaistumkopšanas futrālis: elegants un praktisks

Mūsu unisex ādas skaistumkopšanas maciņu kolekcijā ir produkti, ko izstrādājis mūsu augstākās klases ādas izstrādājumu uzņēmums. Ceļojumu skaistumkopšanas futrāļi ar smalku un stingru apdari ir izturīgi un gatavi stāties pretī jebkuram piedzīvojumam! Papildus vairākiem iekšējiem nodalījumiem tiem ir arī rāvējslēdzēja aizdare ar kabatām, lai saturētu visas ķermeņa kopšanai nepieciešamās lietas, sākot no kosmētikas līdz zobu birstei un zobu pastai. Turklāt jūsu rīcībā ir dažādu krāsu skaistuma ceļojumu maciņi, elegantākā melna, medus krāsa ir dzīvīga, brūna ir lieliska klasika, izvēlieties krāsu, kas vislabāk atbilst jūsu personībai un jūsu vajadzībām. ! Vīriešu publikai papildus vīriešu ādas skaistumkopšanas maciņiem mēs aicinām arī jūs atklāt mūsu makus. vīriešiem ādā!

Vai esat gatavs ceļot ar mūsu ādas skaistumkopšanas futrāļiem!

Sevi cienoša ceļotāja, vienalga, vīrieša vai sievietes, koferī nekad nevar iztrūkt skaistumkopšanas maciņa. Šis ādas apvalks ar kabatām un rāvējslēdzējiem ir paredzēts visu veidu ceļojumiem, viesnīcās, kempingos, īsākiem ceļojumiem vai ilgākai uzturēšanās laikam. Iekšā varat droši un higiēniski uzglabāt visus savus personīgās kopšanas un tīrīšanas līdzekļus ar nodalījumiem visām pudelēm, smaržām un vannas istabas piederumiem. Mūsu ādas skaistumkopšanas futrālis faktiski ir funkcionāls, aizsargājot tā saturu no ūdens un triecieniem. Mūsu ar rokām darinātais skaistumkopšanas maciņš ir elegants aksesuārs, kas padarīs katru jūsu brīvdienu modernu! Ja arī jūs meklējat aksesuāru, kas jūs pavada darba vietā, ieskatieties mūsu kolekcijā ādas portfelis!