MAKSĀŠANAS METODES

1) Kredītkarte
Tiek pieņemtas Visa, Mastercard, American Express, Maestro un visas citas kredītkartes ar Mastercard, Visa vai American Express logotipu. Kredītkaršu datus pārvalda tieši banka.

2) PayPal
Noslēdzot pirkumu ar šo maksājuma veidu, tiks parādīta PayPal vietnes lapa. Jums būs jāievada sava e-pasta adrese un PayPal konta parole. Pēc reģistrācijas jūs varat turpināt veikt maksājumus, izmantojot PayPal, neievācot atkārtoti savus datus, arī nākamajiem pirkumiem. Veicot pirkumu, izmantojot PayPal, pēc pasūtījuma pabeigšanas klients tiek novirzīts uz PayPal pieteikšanās lapu. Pasūtījuma summa tiek noņemta no PayPal konta pēc pasūtījuma veikšanas. Ja pasūtījumu atceļ klients vai ja vietnes īpašnieks to nepieņem, summa tiek atmaksāta uz klienta PayPal kontu. Nevienā pirkuma procesa brīdī vietnes īpašnieks nevar uzzināt klienta finanšu informāciju. Tā kā nenotiek datu pārraide, nav iespējams šos datus pārtvert.

3) Bankas pārskaitījums
Izvēloties šo metodi, pēc pirkuma apstiprinājuma saņemiet bankas informāciju pa e-pastu. Ja maksājat ar bankas pārskaitījumu, preces tiks nosūtītas tikai pēc tam, kad mēs būsim pārliecinājušies, ka kredīts ir ieskaitīts mūsu bankas kontā. Tomēr ieteicams nosūtīt bankas konta kopiju pa e-pastu, lai iegādātās preces varētu rezervēt uz jūsu vārda. Bankas pārskaitījuma pamatojumā jānorāda pasūtījuma numurs un pasūtītāja vārds un uzvārds. Bankas pārskaitījums jāveic 3 dienu laikā no pirkuma datuma. Ja maksājums netiks saņemts 5 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, pasūtījums tiks uzskatīts par automātiski atceltu.