PRIVĀTUMA POLITIKA

1) Kādus datus apstrādā Fantini Pelletteria?
Fantini Pelletteria piedāvā dažādus pakalpojumus, kurus var izmantot dažādos veidos. Atkarībā no tā, vai jūs ar mums sazināties tiešsaistē, pa tālruni, personīgi vai citādi, tiek izmantoti dažādi dati no dažādiem avotiem. Daudzus no mūsu apstrādājamajiem datiem mums paziņojat jūs, kad izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, kad sazināties ar mums un reģistrējaties, norādot savu vārdu un e-pasta adresi. Tomēr mēs saņemam arī tehniskos ierīces un piekļuves datus, kas tiek automātiski apkopoti jūsu mijiedarbības laikā ar mūsu pakalpojumiem. Tie var būt saistīti ar jūsu izmantotās ierīces veidu. Mēs vācam papildu datus, pamatojoties uz mūsu veiktajām analīzēm (piemēram, kā daļu no tirgus izpētes vai klientu novērtēšanas). Mēs varam saņemt datus par jums arī no trešām personām, piemēram, uzņēmējdarbības informācijas pakalpojumu sniedzējiem vai maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

2) Kādiem mērķiem Fantini Pelletteria izmanto manus datus?
Fantini Pelletteria apņemas apstrādāt jūsu datus saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem. Mēs ievērojam datu aizsardzības tiesību aktu principus un izmantojam jūsu datus tikai tiem mērķiem, kas norādīti šajā deklarācijā un deklarēti datu vākšanas brīdī. Šie mērķi galvenokārt ietver pirkumu apstrādi, mūsu pakalpojumu personalizāciju un attīstību, kā arī darījumu drošību. Mēs ievērojam stingrus Eiropas datu aizsardzības noteikumus un izmantojam jūsu datus arī tādiem nolūkiem kā produktu izstrāde, zinātniskie pētījumi (jo īpaši mašīnmācīšanās, mākslīgā intelekta un dziļās mācīšanās jomās) un tirgus pētījumi, lai uzlabotu mūsu uzņēmējdarbības procesus un piedāvātu personalizētu reklāmu.

3) Individualizēti pakalpojumi
Pielāgotu funkciju un pakalpojumu izstrāde un nodrošināšana mums ir augstākā prioritāte. Neatkarīgi no atrašanās vietas, diennakts laika un izmantotās ierīces veida mēs piedāvājam jums individuālu iepirkšanās pieredzi un piedāvājumu, kas definēts atbilstoši jūsu individuālajām interesēm. Mūsu datu apstrāde Fantini Pelletteria pakalpojumu personalizēšanai ir neatņemama pakalpojumu sastāvdaļa.

4) Informatīvais biļetens
Mēs piedāvājam dažādus biļetenu pakalpojumus, kas ietver informāciju par tēmām un brīdinājumus reģistrācijas brīdī. Izmantojot mūsu biļetenu, mēs apkopojam arī ierīces un piekļuves datus.

5) Kā Fantini Pelletteria izmanto manus datus reklāmām?
Mēs un mūsu reklāmas partneri jūsu datus izmantojam personalizētai reklāmai, kas jums tiek rādīta Fantini Pelletteria pakalpojumos un citu pakalpojumu sniedzēju vietnēs un lietotnēs. Šim nolūkam mēs un mūsu reklāmas partneri izmantojam tirgū izplatītas interneta tehnoloģijas. Šādā veidā mēs varam reklamēt precīzāk un pēc iespējas precīzāk parādīt jums tikai tās reklāmas un piedāvājumus, kas jums ir būtiski. Tas ļauj mums labāk reaģēt uz mūsu lietotāju personalizācijas un jaunu produktu atklāšanas vajadzībām, kā arī ieinteresēt viņus mūsu pakalpojumiem ilgtermiņā, izmantojot personisku iepirkšanās pieredzi.

6) Kādas datu aizsardzības tiesības man ir?
Saskaņā ar attiecīgajiem juridiskajiem priekšnoteikumiem jums ir šādas juridiskās datu aizsardzības tiesības. Tiesības uz informāciju (DSGVO 15. pants), tiesības uz dzēšanu (DSGVO 17. pants), tiesības uz labošanu (DSGVO 16. pants), tiesības uz izplatīšanas ierobežošanu (DSGVO 18. pants), tiesības uz datu pārnesamību (DSGVO 20. pants), tiesības vērsties valsts datu aizsardzības iestādē (DSGVO 77. pants), tiesības atsaukt piekrišanu (DSGVO 7. panta 3. punkts), kā arī tiesības iebilst pret noteiktiem datu izplatīšanas pasākumiem (DSGVO 21. pants).

7) Kad tiek dzēsti mani dati?
Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, kamēr tas ir nepieciešams šīs datu apstrādes deklarācijas nolūkiem, jo īpaši mūsu juridisko un līgumsaistību izpildei. Nepieciešamības gadījumā mēs glabāsim jūsu personas datus arī citiem nolūkiem, ja vien likums atļauj tos glabāt tālāk noteiktiem nolūkiem, tostarp aizsardzībai pret juridiskām prasībām.

8) Kā Fantini Pelletteria aizsargā manus datus?
Jūsu personas dati tiek nosūtīti droši, izmantojot šifrēšanu. Tas attiecas arī uz jūsu pasūtījumiem un klientu pieteikšanos. Šim nolūkam mēs izmantojam SSL (Secure Socket Layer) šifrēšanas sistēmu. Turklāt mēs aizsargājam savas tīmekļa vietnes un citas sistēmas, izmantojot tehniskus pasākumus pret jūsu datu pazaudēšanu, iznīcināšanu, piekļuvi tiem, to viltošanu vai izplatīšanu, ko veic nepiederošas personas.

9) Grozījumi šajā deklarācijā par datu apstrādi un sarunu partneriem
Attīstot mūsu vietnes un lietotnes un ieviešot jaunas tehnoloģijas, lai uzlabotu jums sniegtos pakalpojumus, var rasties nepieciešamība veikt izmaiņas šajos datu aizsardzības paziņojumos. Tāpēc mēs iesakām laiku pa laikam izlasīt šo datu aizsardzības paziņojumu. Ja jums rodas kādi jautājumi, jebkurā laikā varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības speciālistiem. Visvienkāršākais veids, kā ar viņiem sazināties, ir sazināties ar mums pa e-pastu info@fantinipelletteria.com.