VIRIESU ADAS MAKI

Attēloti 23 produkti


Kurš vīriešu ādas maks jums ir piemērots?

Vīriešu maks no dabīgās ādas vienmēr var šķist vienāds, taču patiesībā tas slēpj daudzas sīkas detaļas, kas padara to unikālu, pamatojoties uz mūsu vajadzībām un gaumēm. Pirmkārt, ir tie, kas mīl mīkstus ādas maciņus, un tie, kas tiem dod priekšroku stingrākai ādai. Pēc tam ir izmērs, pēdējos gados ir galvenokārt trīs kategorijas vīriešu ādas maki kas kļūst populāri: pirmā ir maza, kompaktāka par klasiskajiem modeļiem, ērta un kompakta; otrs ir maks ar naudas klipsi, kurā banknotes tiek glabātas drošībā, pateicoties metāla kronšteinam paša maka iekšpusē; un visbeidzot trešais maku veids ir vertikālie un modernie maki, kuriem ir tādas pašas funkcijas kā klasiskajiem vīriešu ādas makiem, bet ar mūsdienīgāku formu. Turklāt, ja vēlaties, varat arī kombinēt kādu no mūsu fantastiskajām vīriešu ādas somām.

Amatnieciski un mūsdienīgi: vīriešu ādas maki visām gaumēm

Nepalaidiet garām iespēju apvienot citus skaistus ādas aksesuārus ar savu unikālo un uzticamo vīriešu maku no īstas ādas. Mūsu katalogā ir daudz interesantu vīriešu ādas maku modeļu, kas var ērti ietilpt jūsu kabatā: piemēram, plāns maciņš, maciņš ar monētu maku vai bez tā un ar pogas aizdari! Apmeklējiet mūsu vietni un meklējiet mūsu preču aprakstos vīriešu ādas maku ar ideālām īpašībām, kas jums ir piemērotas. Nepalaidiet garām vīriešu ādas mugursomu kolekciju, izvēlieties atbilstošo modeli un krāsu. perfekti.

Vīriešu ādas maks, izvēlies Fantini Pelletteria!

Mūsu ādas izstrādājumi gadiem ilgi ir pievērsuši uzmanību produktu kvalitātei, un mūsu vīriešu ādas maki ir profesionālu amatnieku roku darbs, izmantojot tikai pirmās izvēles Florences ādu. Ir pieejami dažāda veida modeļi, sākot no mazākiem līdz pat lielākiem ādas makiem. Piedāvājam arī plašu krāsu gammu, papildus klasiskākiem un elegantākiem vīriešu makiem, piemēram, melniem, ziliem un brūniem, arī dīvainākas un dzīvīgākas krāsas, piemēram, Itālijas trīskrāsains, kas var būt arī lielisks suvenīrs vēlākam mājās. ceļojums pa mūsu pussalas mākslu un skaistumu. Šie Fantini Pelletteria ādas maki ir radīti ne tikai banknošu vai monētu glabāšanai, bet ir arī modeļi, kas aprīkoti ar kabatām un nodalījumiem karšu, karšu un daudz ko citu ievietošanai. Turklāt vīriešu aksesuāru kolekcijā jūs atradīsiet arī mūsu vīriešu ādas jostas: atklājiet lielveikals!