VIRIESU ADAS SOMAS

Attēloti 25 produkti

89,00 
89,00 
Izpārdošana!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Izpārdošana!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Izpārdošana!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Izpārdošana!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
89,00 
89,00 
89,00 
135,00 
135,00 

Vīriešu ādas soma: nēsājiet līdzi visu nepieciešamo

Labākās vīriešu ādas soma plecu somas gaida jūs mūsu interneta veikalā. Ja ceļojat darba vai relaksējošās brīvdienās, vīriešu ādas soma plecu soma ir ideāli piemērota, lai jūs pavadītu visas dienas garumā. Tas ir noderīgi ceļojumu laikā, jo visu nepieciešamo vienmēr varat nēsāt līdzi pilnīgā komfortā. Fantini Pelletteriaādas plecu somas vīriešiem ir ērtas un daudzpusīgas. Jūs atradīsiet tos dažādos stilos, krāsās un izmēros. Dabiskie toņi un vienkāršās krāsas, kas ir saskaņotas ar jūsu drēbju skapi, padara šo piederumu par labāko risinājumu jebkurā gadījumā, pat ja jūs steidzaties un jums nav laika izvēlēties visas kombinācijas. Šīs ar rokām darinātās ādas vīriešu ādas soma piešķirs jūsu apģērbam, elegantam vai neformālam, klasicisma un oriģinalitātes piesitienu. Galīgais pieskāriens katram jūsu izskatam? vīriešu maks. Apmeklējiet mūsu vietni, lai atrastu sev piemērotāko modeli!

Izvēlieties Made in Italy vīriešu ādas soma plecu somu

Vīriešu ādas soma plecu soma no Fantini Pelletteria garantē jums augstas kvalitātes priekšmetu, rokām darināta un eleganta gabala unikalitāti, detaļu rūpīgu pilnību. Ja jums patīk īsta meistarība, izvēlieties vīriešu ādas soma no Fantini Pelletteria. Aksesuārs, ko piedāvājam jums, tika radīts jums: mūsu ādas izstrādājumu uzņēmums ir radījis vīriešu ādas soma, kas apvieno praktiskumu un eleganci. Dinamiska un viegli kombinējama ar jebkura veida apģērbu, ar šīm ādas somām vienmēr būs jūsu rīcībā visas nepieciešamās personīgās lietas. Turklāt katram savam izskatam varat pieskaņot kādu no mūsu pieejamajām Toskānas ādas vīriešu mugursomām mūsu vietnē.

Komforts un elegance: atklājiet mūsu vīriešu ādas soma!

Mūsu vīriešu ādas soma plecu somas izgatavo pieredzējuši amatnieki, kuri katru dienu, katrā solī pievērš uzmanību ādas apstrādei, lai radītu augstas kvalitātes produktu. Mūsuvīriešu ādas somas var nēsāt pār plecu vai pār plecu, jebkurā gadījumā jums vienmēr būs brīvas rokas. Mūsu plecu siksnas ir pieejamas dažādos modeļos un formās, katra no tām ir izrotāta ar detaļām, kas liks iemīlēties savā jaunajā somā katru dienu! Pieejamās krāsas ir no melnas līdz brūnai līdz pusnakts zilai, tās pielāgojas katram jūsu izskatam, sākot no krekla līdz džinsa jakai. Turklāt mūsu vīriešu ādas soma sastāv no daudzām ārējām un iekšējām kabatām ar metāla rāvējslēdzējiem. Pat interjerā, kas ir plašs un ietilpīgs, ir nodalījumi un kabatas, kurās var ievietot saulesbrilles, maku, grāmatas, atslēgas un daudz ko citu. Katrs modelis ir unikāls, valkājiet to vienmēr! Mūsu vietnē varat atrast arī daudzus vīriešu ādas jostu modeļus, kurus varat pieskaņot, atklāj tos visus!